kontakt

Nasze doświadczenie

Posiadamy wieloletnie, interdyscyplinarne doświadczenie związane z branżą piekarską i cukierniczą. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami. Uważamy że podejście holistyczne do zarządzania, daje największą szansę na sukces. Obserwujemy zmiany zachodzące w branży i staramy się przewidywać jej przyszłość. Doświadczenie właściciela to prawie 30 lat pracy w branży i obserwacja procesów zachodzących w firmach z punktu widzenia pracownika, właściciela, managera oraz technologa. Wiedza praktyczna poparta jest wiedzą teoretyczną w zakresie zarządzania. Technolodzy współpracujący z firmą posiadają ogromne doświadczenie w zakresie swojej specjalności i znają się na produkcji rzemieślniczej, bez wykorzystania gotowych komponentów.

kontakt

Nasz obiektywizm

Pracujemy wyłącznie dla Ciebie, nie jesteśmy związani z żadną korporacją która oferuje mieszanki i gotowe komponenty. Punktem wyjścia dla proponowanych zmian w firmach jest konsument i jego zadowolenie. Nasza współpraca opiera się na podstawowych i uniwersalnych wartościach jak zaufanie i wzajemnym szacunek.  

Zawierając z nami współpracę, masz pewność że zawsze będziemy działać w Twoim interesie.

kontakt

Powrót tradycyjnego rzemiosła

 

Pragniemy pomóc wszystkim firmom z branży piekarskiej i cukierniczej, których właściciele chcą powrócić w swojej działalności do tradycyjnych receptur oraz naturalnych, świeżych i wartościowych składników.  Obserwujemy już wyraźny trend w kierunku odradzania się rzemiosła piekarskiego i cukierniczego. 

Podstawowym problemem polskich piekarni jest sukcesywny spadek spożycia pieczywa - w roku 1998 wynosiło 7,5kg/osobę a w roku 2017 już tylko 3,3kg/osobę. Drugim problemem z jakim borykają się piekarnie to brak wykwalifikowanej kadry i w efekcie ucieczka producentów w produkty gotowe, które nie posiadają walorów prawdziwego , długo fermentowanego pieczywa lub ciasta smakują sztucznie.

Nasza pomoc polega na prawidłowym zdiagnozowaniu potrzeb firmy, często pomijanych i niezauważanych, które jednak powodują że firma nie może się prawidłowo rozwijać.

Firmy które od lat nie mogą przekroczyć pewnego poziomu, potrzebują ułożenia indywidualnej strategii rozwoju, w skład której wchodzą działania w zakresie:

- marketingu,

- organizacji pracy,

- technologii,

- handlu,

- zarządzania procesami,

- zarządzania zasobami ludzkimi i ułożeniem systemu motywacyjnego,

- unowocześnienie parku maszynowego,

- rozwój sieci sprzedaży,

- optymalizacji zaopatrzenia,

- wdrożenie systemu ERP.

Tradycyjne rzemiosło, które potrafią dzisiaj wykonywać, małe, butikowe piekarenki i cukierenki, to luksus, za który konsumenci są w stanie zapłacić więcej. Jeśli chciałbyś aby również twoja firma ze zwyczajnego zakładu produkcyjnego stała się cukiernią rzemieślniczą, w której ustawiają się kolejki po wspaniałe pączki, makowce, serniki a zadowoleni klienci potrafią przyjechać po wasze wypieki z sąsiedniego miasta, napisz do nas. Całkowity czas transformacji może potrwać 6, 12 lub więcej miesięcy, to zależy od ilości koniecznych zmian i zaangażowania właściciela. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i darmowej konsultacji. 

KONTAKT

TAJEMNICA

O NAS

OFERTA

STRONA GŁÓWNA

Help4Bakery